Frankfurtes Latviešu biedrības pilnsapulce

By | 25/02/2022

Frankfurtes Latviešu biedrības pilnsapulce pagāšgad pandēmijas dēļ notika tikai virtuāli un jau atkal kopš Valsts svētku svinībām pagājušajā novembrī mums nav bijusi iespēja satikties lielākā pulkā, tāpēc ļoti priecājamies, ka Hesenē marta mēnesī tiks atviegloti pulcēšanās noteikumi un ar lielu prieku ielūdzam visus interesentus uz Frankfurtes Latviešu biedrības pilnsapulci, kas notiks sestdien, 26. martā, plkst. 11.00 mums pazīstamās Emmaus baznīcas draudzes namā (Alt Eschersheim 22, 60433 Frankfurte).

Biedrības pilnsapulces mērķis ir informēt biedrus un visus interesentus par biedrības darbu un tās finansēm pagājušajā 2021. gadā. Šogad tiks ievēlēta arī jauna valde un revizori uz nākamajiem diviem gadiem.

Šobrīd visas esošās valdes locekles (Laura Lukstiņa, Kristīne Markus, Ilze Siliņa, Laima Španheimere un Mārīte Kļaviņa) ir gatavas kandidēt arī nākamajam sasaukumam, bet, protams, aicinām vēlēšanām pieteikties arī citus interesentus, kam būtu vēlme iesaistīties valdes darbā uz nākamajiem diviem gadiem. Labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar valdes darbu un kandidēšanu (rakstot frankfurteslatviesi@gmail.com). Visus kandidātus lūdzam pieteikties līdz 12. martam.

Pilnsapulces darba kārtība būs sekojoša:

1) Sapulces vadītāja un protokolētāja nozīmēšana sapulcei
2) Darba kārtības pieņemšana
3) FLB priekšsēdes ziņojums
4) FLB kasieres ziņojums
5) Revīzijas komisijas ziņojums
6) Plānotie pasākumi 2022. gadā
7) Dažādi jautājumi
8) Vēlēšanas: 
– Vēlēšanu komisijas (2 cilvēki) nozīmēšana
– 1. priekšsēdētāja ievēlēšana
– pārējo četru valdes locekļu ievēlēšana
– papildus tiek ievēlēti 2 revizori, kas nav valdes sastāvā
– jaunās ievēlētās valdes apstiprināšana

Kandidatūras: lūdzu līdz 12. martam izvirzīt savu vai kāda cita kandidatūru. Katram kandidātam būs (pēc vēlmes) dotas divas minūtes, lai īsumā stādītos priekšā.  
Balsstiesības: vēlēšanās piedalīties drīkst visi FLB biedri, kas samaksājuši biedra naudu par tekošo 2022. gadu. 
Iespēja pieslēgties virtuāli: ja kādam no biedriem nebūs iespēja apmeklēt pilnsapulci klātienē, lūdzam dot ziņu, lai varam apsvērt iespēju pilnsapulcei ļaut pieslēgties arī virtuāli.
Biedra nauda: aicinām biedra naudu par 2022. gadu pārskaitīt uz biedrības kontu (FLB konta dati: Lettische Gesellschaft in Frankfurt e.V., Bank: Frankfurter Volksbank eG, IBAN: DE36 5019 0000 6600 9872 22, BIC: FFVBDEFF) vai samaksāt to skaidrā naudā pirms pašas pilnsapulces. Pilna biedra nauda ir 20€/gadā, ģimenēm – 30€ un studentiem/pensionāriem 15€.

Organizācijas nolūkos lūdzam īsi pieteikt savu ierašanos. 

Ļoti priecāsimies jūs visus redzēt kuplā skaitā! 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *