Un mēs atkal esam tikušies klātienē!

By | 18/11/2021

Sestdien, 13. novembrī, Stadthalle Bergen koncerta zālē izskanēja Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai veltītais svētku koncerts “Kā balzāms dvēselei”.

Paldies biedrības valdes loceklei un mūsu deju kopas “Dimdari” koordinatorei Laurai par drosmi izsapņot šo ideju un uzaicināt ciemos nu jau mūsu deju draugus, tautas deju kopas “MiLaDeKo” no Minsteres, “Spriņģus” no Valkas, “Trejdeksnīti” no Štutgartes un “Zibenīti” no Stokholmas! Kopā ar mūsu viesiem koncertā uz skatuves kāpa Frankfurtes latviešu deju kopa “Dimdari”, sieviešu koris “Silava”, skoliņas “Zīļuks” skolēni kopā ar skolotājām un koklētājas Dārta un Laima.

Neaprakstāmi liels paldies ikkatram dalībniekam un ikkatram palīgam – saiņotājiem, nesējiem, dekorētājiem, ielaidējiem, vietu ierādītājiem, fotogrāfiem, tirgotājiem, novācējiem un citiem čaklajiem rūķiem – bez jums šis koncerts nebūtu noticis!

Mūsu dvēseles ir atkal piepildītas un mūsu sejas vēl ilgi rotās smaids!

Pasākumu rīkoja Frankfurtes deju kopa “Dimdari” kopā ar Frankfurtes Latviešu biedrību. Pasākumu finansiāli atbalstīja Pasaules Brīvo Latviešu apvienība no LR Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Pasākuma foto: Valdis Spūlis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *