Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde “JAU VAR” Frankfurtē.

By | 18/02/2023

Baiba Sipeniece-Gavare
Viena pati ar izteiksmi
Stāvizrāde “JAU VAR”
Frankfurtē, 2023. gada 22. aprīlī, plkst. 18.00 un 21.00

Tūlīt pēc Lieldienu brīvlaika, sestdien, 22. aprīlī, mūs Frankfurtē sagaida vienreizējs Baibas Sipenieces-Gavares iznāciens stāvizrādes formā ar bufetes elementiem:

Savā pirmajā stāvizrādē Baiba dalās ar skatītājiem ar notikumiem, kurus piedzīvojusi, pateicoties savam ārkārtīgi vēlīgam liktenim. Tur ir gan kāzas un bēres, gan apkūlības un korporatīvie pasākumi, gan milzum daudz visa kā cita, ko stāstīt un turpināt piedzīvot gan Latvijā, gan citur pasaulē:

“Pērn nosvinēju savus 50. Šis cipars man šausmīgs likās līdz tam brīdim, kamēr nesāku apmeklēt jubilejas ballītes nu gluži normāliem cilvēkiem, proti, brālim, māsai, vīram, draugiem. Tomēr tādas tremolo bungas iekšā jūtu gan! Tie ir tie mani gadi, kuri “tiem trakajiem zirgiem skrien līdz, un aizmirst, vai vakars vai rīts. Lai novadētos, citu mudināta, pašas intuīcijas vadīta, nolēmu nostāstīt tos stāstus nost, jo liktenis man bijis ļoti vēlīgs, ļaudams satikt tik daudzus trakoti interesantus cilvēkus”, saka Baiba.

“Gaidu un ceru, ka pavadītais laiks manā sabiedrībā nebūs sabeigts; tas būs tāds sākums foršam vakaram, jo kad tas beigsies, nakts būs vēl jauna! Uz drīzu tikšanos!”

Stāvizrādei būs divi seansi un tā notiks sestdien, 2023. gada 22. aprīlī, plkst. 18.00 un 21.00, teātrī “Interkulturelle Bühne” (Alt Bornheim 32).


Pieteikšanās biļetēm, aizpildot reģistrācijas anketu: https://ej.uz/BSG_jauvar_frankfurte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *