Tiekamies latviešu gleznās!

By | 07/11/2020

Par godu Valsts svētkiem Frankfurtes Latviešu biedrība šogad aicina uz citādāku tikšanos, nekā mums bijis ierasts pēdējos piecos gados, kad kopā esam svinējuši Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu.

Šobrīd mēs nedrīkstam ne kopā dejot, ne dziedāt, ne satikties, bet mēs katrs šobrīd varam savās mājās atrast brīvu brīdi, pāris aksesuārus un kādu mājinieku, kas mūs nobildētu – aicinām visus šogad piedalīties izaicinājumā “Tiekamies latviešu gleznās”!

Paplašināsim savu redzesloku, iepazīsimies ar latviešu gleznotājiem un viņu darbiem un nosūtīsim Latvijai šogad šādu virtuālu dzimšanas dienas sveicienu no Frankfurtes latviešiem!

Visas atsūtītās fotogrāfijas piedalīsies konkursā – 16. un 17. novembrī visiem būs iespēja balsot par saviem favorītiem biedrības mājas lapā un 18. novembrī sveiksim uzvarētājus, kas svētku vakarā uz galda varēs celt torti “Cielaviņa” (apsolam torti piegādāt 18. novembra pusdienlaikā 30 km rādiusā no Frankfurtes).

Izaicinājuma noteikumi:

  1. Pieteikšanās izaicinājumam, rakstot e-pastu (frankfurteslatviesi(at)gmail.com) vai ziņu Mārītei (01781845920) un norādot mājinieku skaitu, cik vēlas attēlot vienu gleznu.
  2. Frankfurtes Latviešu biedrības valde katram dalībniekam izvēlēsies un nosūtīs gleznu, kura būs jāattēlo.
  3. Darbu iesūtīšana līdz svētdienai, 15. novembrim, plkst. 17.00 – visas fotogrāfijas kopā ar oriģinālās gleznas bildi tiks ievietotas FLB mājas lapā īpaši tam izveidotā galerijā, kur notiks balsošana un konkursa uzvarētāja noteikšana.

Bērnus aicinām tikties plastilīna Latvijā!

Kopā ar skoliņu “Zīļuks” aicinām arī bērnus iejusties mākslinieku lomā un šoreiz no plastilīna izveidot savu Latviju. Vai tā ir kāda lieta, vai vieta, vai ainava – aiciniet savus bērnus izveidot no plastilīna to, kas viņiem šogad saistās ar Latviju.

Bērnu darbus lūgsim vecākiem nofotografēt uz balta fona un atsūtīt mums darbu fotogrāfijas pa e-pastu (frankfurteslatviesi(at)gmail.com) līdz 15. novembra plkst. 17.00, lai visas plastilīna Latvijas attēlus varam izvietot atsevišķā galerijā un nodot tās balsošanai. Plastilīna veidošanas konkursā aicinām piedalīties bērnus līdz 14 gadu vecumam – ja ir vēlme, var piedalīties arī gleznu izaicinājumā.

Visus mazos dalībniekus gaidīs pateicības dāvaniņas un pirmās vietas ieguvējs jau svētku vakariņās varēs mieloties ar torti “Cielaviņa” (apsolam torti piegādāt 18. novembra pusdienlaikā 30 km rādiusā no Frankfurtes).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *