Frankfurtes latviešu virtuālā bibliotēka

By | 02/11/2020

Jau piekto gadu Frankfurtes bērnu skoliņa “Zīļuks” piedalās Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” (https://www.lnb.lv/lv/aktuali/lasisanas-veicinasanas-programma-bernu-jauniesu-un-vecaku-zurija). Tā ir LR Kultūras ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas finansēta Bērnu literatūras centra iniciatīva ar mērķi veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību. Šī projekta ietvaros skoliņa jau ir saņēmusi ap 130 grāmatām latviešu valodā dažādām vecuma grupām.

Lai ne tikai skoliņai, bet arī biedrībai un visiem citiem interesentiem būtu iespēja gan savas grāmatas aizdot citiem, gan pašiem aizņemties un izlasīt kādu jaunu grāmatu, Frankfurtes Latviešu biedrība ar Sabiedrības integrācijas fonda projekta atbalstu ir izveidojusi savu platformu virtuālajai bibliotēkai www.frankfurteslatviesi.lv/biblioteka.

Laipni lūdzam visus iepazīties ar bibliotēkas saturu, tās noteikumiem, un izmantot iespēju aizņemties un lasīt grāmatas latviešu valodā jo īpaši šajos šobrīd diemžēl kulturāli klusajos mēnešos! Ja Tev ir iespēja piedāvāt arī savas grāmatas, lūdzu, raksti uz e-pastu frankfurteslatviesi@gmail.com.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *