Sarunu festivāls “Lampa” arī Frankfurtē!

By | 24/08/2020

“Mēs dzīvojam dažādu informācijas telpu un kategorisku viedokļu pasaulē. Bieži vien vairs neprotam sarunāties – cieņpilni, argumentēti un ieklausoties cits citā. Pieņemt, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tas sakrīt ar mūsējo. Bez tam, ļoti daudz laika pavadot digitālajā vidē, zaudējam  prasmes saskarsmei reālajā dzīvē.

Kā atbildi šiem izaicinājumiem pirms četriem gadiem radījām Sarunu festivālu LAMPA. Festivāls mudina izkopt demokrātiskas sarunāšanās kultūru, aicina cilvēkus domāt, analizēt, kā arī aktīvi interesēties par sabiedriskajiem un politiskajiem procesiem. Šīs prasmes ir izšķiroši svarīgas, lai šķetinātu tos sarežģītos un bieži vien pretrunīgos jautājumus, kas ir pamatā sabiedrības attīstībai.” (www.festivalslampa.lv)

Festivāls LAMPA šogad notiks no 2. līdz 5. septembrim un to piedzīvot šogad būs iespējams ne tikai digitāli festivāla mājas lapā www.festivalslampa.lv, bet arī kopā skatīšanās vietās. Tāpēc šogad arī Frankfurtē esam pieteikuši kopā skatīšanās vietu un aicinām visus interesentus satikties un kopā ne tikai noklausīties izvēlētās debates, bet arī pašiem noslēgumā pārrunāt šīs tēmas ar skatu uz mūsu katra ikdienu te Vācijā.

Festivālu kopā skatīties Frankfurtē aicinām sestdien, 5. septembrī, no plkst. 10.00-17.00. Mūsu kopā skatīšanās vieta būs mums pazīstamajā Daces dārzā Lorbergas pakājē (Lohrpark, 60389 Frankfurte pie Mainas, koordinātes: 50° 08’ 55,24” N 8° 43’ 38,67” O3). Lūdzam obligāti pieteikties pasākuma apmeklējumam ar pandēmiju saistīto pasākuma ierobežojumu dēļ (pasākumā tiks fiksēti visu apmeklētāju personīgie dati). 

Frankfurtē mēs kopā skatīsimies sekojošas diskusijas:

10.00-11.00 Paneļdiskusija “Kas mēs esam — sabiedrība, kas iekļauj vai iekļaujas?” (https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/1327)

11.00-12.30 Juridiska saruna “Par Satversmi un taisnīgumu” (https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/1512)

13.00-14.30 Diskusija “Gruzīgā Latvija” (https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/1483)

15.00-16.30 Diskusija “Esmu muļķis, ko tālāk?” (https://festivalslampa.lv/lv/programma/pasakumi/1484)

Ieeja pasākumā bez maksas, uz vietas pret ziedojumiem varēs iegādāties auksto zupu un silto kafiju 🙂 Lūdzam līdzi ņemt groziņus un pašiem savus dzērienus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *