/ATCELTS/ Valsts svētku svinības Frankfurtē

By | 22/10/2020

Diemžēl novembrī visā Vācijā, pamatojoties uz epidemioloģiskās drošības prasībām, būs spēkā aizliegums pulcēties un tikties kultūras pasākumos, tāpēc 14. novembrī plānotos Valsts svētkus esam spiesti atcelt. 21. novembrī plānotais koncerts kopā ar Laumu Skridi un Andru Dārziņu tiek pārcelts uz nākošā gada pavasari, informācija sekos.


Lai gan šobrīd ar Covid19 saistītie ierobežojumi mainās gandrīz ik dienu, ceram, ka tomēr varēsim arī šogad kopā atzīmēt Valsts svētkus. Lai dotu iespēju piedalīties pēc iespējas vairāk cilvēkiem, esam šogad atraduši iespēju novembrī organizēt divus pasākumus – 14. un 21. novembrī.

14. novembrī plkst. 17.00 aicinām uz kopīgu svētku pēcpusdienu Saalbau Bornheim lielajā zālē (Arnsburger Str. 24, 60385 Frankfurte). Lai Dimdariem nevajadzētu vieniem pašiem kāpt uz skatuves (jo mūsu abi kori šobrīd diemžēl uzstāties nedrīkst un arī skoliņa vēl nav atsākusi savu darbību), aicinām šoreiz pieteikties visus, kuriem būtu vēlme individuāli (vai kopā ar draugiem vai ģimeni) sagatavot kādu priekšnesumu – tā var būt gan deja, gan dzeja, gan arī dziesma, ja to dzied līdz divām personām. Pieteikties lūdzam līdz 1. novembrim, rakstot frankfurteslatviesi@gmail.com. Pasākumā baudīsim ne tikai koncertu, bet arī svētku kūku un plānojam šobrīd vēl dažas citas aktivitātes, par kurām informācija vēl sekos. 14. novembra pasākumu pēc šābrīža ierobežojumiem drīkstēs apmeklēt 90 cilvēki, tāpēc lūdzam visus pieteikties pasākumam pa e-pastu. Būsim pateicīgi par ieejas ziedojumiem.

21. novembrī plkst. 19.00 kopā ar LR goda konsulu Hesenes apgabalā Rīdigera fon Rozena kungu aicinām visus latviešu klasiskās mūzikas cienītājus uz svinīgu koncertu kopā ar pianisti Laumu Skridi un altisti Andru Dārziņu, kas mums daudziem ir pazīstamas no 2018. gada simtgadei veltītā koncerta Frankfurtē. Koncertā skanēs Maijas Einfeldes, Jāzepa Mediņa, Pētera Vaska un Pētera Plakīda mūzika. Šajā koncertā mums ir pieejamas tikai 40 vietas, tāpēc lūdzam visus interesentus nekavēties un uzreiz pieteikties, rakstot frankfurteslatviesi@gmail.com. Koncerta ieejai lūgsim ziedot 30 eiro. Koncerts notiks Villa Bonn (Siesmayer Str. 12, 60323 Frankfurte). 

* Uz abiem pasākumiem attieksies ar Covid19 saistītas stingras higiēnas prasības – konkrēta informācija sekos.
* Ceram uz jūsu sapratni, ja ierobežojumi attiecībā uz pasākumiem kļūs vēl stingrāki un mēs tomēr būsim spiesti abus pasākumus atcelt. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *